Člověk bez života a bez vize

Možná jste se už někdy dostali do bodu, kdy jste uvažovali nad tím, kam se v životě posunout dál, jak vyřešit aktuální finanční nebo zdravotní trable, jak opět získat pevnou půdu pod nohama a třeba konečně vyhrát nad neustálým kolotočem denních povinností, komplikací či čekání na víkend nebo termín výplaty.

Žena na telefonu.

Zažíváte něco podobného? Kladete si obdobné otázky? Nejste úplně spokojeni se svou finanční či zdravotní situací? Nejste rozhodně sami. Rozhlédněte se kolem sebe a zaměřte se na signály vašeho okolí. Kdo z vašich známých, kolegů, přátel či rodiny je skutečně spokojen a nic ho netrápí? Že byste takových lidí napočítali na prstech jedné ruky? Zřejmě všichni na tom budeme podobně.

Muž skákající přes skálu

Nabízí se logická otázka, jak si tedy vlastně pomoci? Řešení může přinést právě společnost LR Health & Beauty Systems díky svému Kariérnímu programu a kvalitním produktům. Na počátku je to ovšem především o vás a vaší skutečné chuti něco změnit. Společnost LR vám může přinést zkvalitnění Vašeho života pouze v případě, že se skutečně rozhodnete, že je to cesta vhodná právě pro vás. Vykročení z komfortní zóny je krokem do neznáma, je pro mnoho z nás zásadní zkouškou odhodlání, v níž vás velmi rádi podpoříme.

Lidi na jednání

Pokud jste se rozhodli skutečně něco změnit a chystáte se stát, nebo jste se již dokonce stali naším LR partnerem, následující řádky jsou určeny právě vám.

Uzavření smlouvy

Naši obchodní partneři přirozeně fungují ve dvou rovinách. Lidé, kteří si díky nákupu našich produktů a spolupracujícím lékařům řeší své zdravotní problémy, a lidé, kteří se rozhodli, že využijí výhod, jež jim přináší náš propracovaný Kariérní plán. Jsou to přesně ti lidé pokládající si výše položené otázky a mající chuť vyjít ze své komfortní zóny nespokojenosti. Zabývají se propagací značky v terénu a pomáhají ostatním lidem zvyšovat kvalitu jejich životů. Je to nádherné poslání. Díky této aktivitě vydělávají velmi zajímavé peníze. Ti nejúspěšnější se postupně stávají LR partnery na plný úvazek a opouští svá původní zaměstnání. Uvědomují si totiž správně hodnotu investice svého času, který proměňují za peníze. Už nikdy nechtějí trávit život čekáním na výplatu, toho už si zažili dost.

Spolupracující tým

Ihned po registraci se LR partner ocitá v prostředí plném nových informací a vřelé podpory. Prvním průvodcem na počátku jeho cesty je Sponzor, tedy člověk pomocí něhož se nový LR partner zaregistroval. Seznamuje ho s prostředím, potenciálními kolegy a zve ho na první vzdělávací semináře a schůzky. Cílem je se toho do začátku dozvědět co nejvíce, aby tak mohl co nejdříve začít pracovat a nakupovat vhodné produkty.

Hodinky

Další podporou jsou pro nového LR partnera unikátní motivační programy přímo od společnosti LR. 11% Prémie, první symbol úspěchu. To již LR partner pracuje na plné obrátky. Motivuje nové partnery ke spolupráci, získává již první příjem a k tomu jako odměnu designové hodinky LR, které skvělé doplní jeho či její image. Od 11% prémie zbývá už jen malý krok k prvnímu titulu dle Kariérního plánu a možnosti vstoupit do třetího motivačního programu a tím je Rychlý start. Snili jste vždy o pravidelném pasivním příjmu? Díky investici vašeho času a práce ho můžete získat. Rychlý start Vám může přinést pasivní příjem až po dobu 12 měsíců.

Slečna řídící auto

Být LR partnerem znamená mít určitý životní styl. Mít svůj služební automobil prémiové značky. Mít svou unikátní aplikaci LR Connect v mobilním telefonu a přehledně tak sledovat všechny aktivity a události. Mít k dispozici zkušené LR lékaře, fundované odborníky ve svých oborech. Mít zajímavý a pravidelný příjem. Mít čas na sebe a svou rodinu a především mít svobodu.

Pobočka v Ostravě a auta před ní

K tomu všemu připočtěte nepřetržitou podporu ze strany centrály v Ostravě. Zákaznická linka je dostupná v pracovní dny a management společnosti je připraven na vaše případné dotazy či požadavky, jak ještě více prohloubit klíčovou myšlenku společnosti LR, „More quality for your life.“