Logo za slibnou budoucnost

Společnost LR Health and Beauty Systems si je vědoma své sociální odpovědnosti. V roce 2009 založila LR Mezinárodní neziskovou nadaci LR Global Kids Fund. Tento fond nyní v duchu motta „Za slibnou budoucnost" pomáhá dětem s omezenými možnostmi na kvalitní život a vzdělávání. Podpora funguje napříč všemi LR zeměmi včetně České republiky a Slovenska. Konkrétně se jedná o projekt SOS dětské vesničky Brno – Medlánky, a zároveň se v dohledné době rozšíří také na Slovensko.

Odznaky donátorů

Chcete podpořit tento transparentní projekt? Máte několik možností. Tou první je stát se hrdým donátorem. Přes webové stránky dětského fondu, se můžete zaregistrovat k placení pravidelné částky, a to již od 5 euro. Podle výše příspěvku pak od nás obdržíte unikátní odznak. Nejvěrnější donátory pravidelně odměňujeme na našich velkých společných setkáních i milými pozornostmi v průběhu roku.

Pomoc dětem

Vítané jsou samozřejmě i jednorázové dary. V případě, že si chcete udělat vlastní projekt pomoci, obraťte se, prosíme, na paní Prnkovou, manažera projektu pro Českou a Slovenskou republiku.

Malovaný nadační hrnek

Další variantu příspěvku představuje zakoupení speciálních brandovaných produktů s logem LRGKF. Každý rok spolu s vánočními limitovanými LR produkty představujeme unikátní keramický hrnek Villeroy & Boch. Motiv vymýšlí samy děti. LR uvádí každý rok novou kolekci s jedinečným designem, tak neváhejte a podpořte kreativitu těchto dětí i vy.

Podle počtu donátorů, v jednotlivých zemích, společnost LR transparentně a spravedlivě rozděluje finanční prostředky mezi všechny podporované projekty. V roce 2020 jsme SOS Dětským vesničkám Brno – Medlánky poskytli 10 000 Euro, což je fantastické, nemyslíte?

Tabulka donátorů

Ten, kdo dělá LR srdcem, nesmí chybět na našem seznamu donátorů. Těšíme se na to, že se i vy brzy stanete LR partnerem, který se aktivně zapojí do našich projektů a bude hrdě nosit odznak dětského fondu. Podívejte se na aktuální seznam donátorů.