Produkty Made in Germany

„Made in Germany“ platí ve světě za nejvyšší kvalitu – na naše produkty jsou tak kladeny vysoké nároky. Na to se mohou naši zákazníci spolehnout! Abychom Vám mohli nabídnout 100% transparentnost, označili jsme všechny naše produkty, které jsou vyrobeny přímo v Německu, naším logem „Made in Germany“.

Ultra moderní výroba

S naším moderním výrobním zařízením na Aloe Vera potvrzujeme vysoký standard „Made in Ahlen“ a s naším inovativním moderním výrobním zařízením vytváříme nové evropské standardy.

Logo institut fresenius

U našich produktů sázíme na velmi vysoké standardy kvality. Kromě naší průběžné interní revize necháváme dodržování těchto standardů přísně kontrolovat a certifikovat uznávanými a nezávislými instituty. SGS INSTITUT FRESENIUS například potvrzuje vyrovnanou jakost Aloe Vera Drinking Gelů.

Certifikát pro materiál FSC

Všechny krabičky na produkty LR postupně nahrazujeme certifikovaným materiálem FSC®. FSC® je obecně prospěšná organizace, která se v celosvětovém měřítku zasazuje o podporu udržitelného lesního hospodářství. Z lásky k životnímu prostředí, a člověku.

Certifikát Aloe Vera

Královna rostlin a naše hlavní ingredience pro perfektní péči o zevnějšek i organismus. Naše produkty se pyšní až 98 % Aloe Vera Barbadensis Müller. Náš Aloe Vera Gel získal certifikát od International Aloe Science Council (IASC) za nejvyšší kvalitu a čistotu – od pěstování až po zpracování.

Certifikát německého ocenění

Naše produkty jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami German Brand Award. Získali jsme několik ocenění v kategorii Vynikající značka v oblasti zdraví a farmaceutika a zvláštní uznání za značku produktu roku.

Produkty LR LIFETAKT

LR LIFETAKT nabízí prvotřídní doplňky výživy pro vaše zdraví, přesně podle vašich individuálních potřeb. Objevte přísun základních živin pro vaše buňky a seznamte se s TOP specialisty na výživu a imunitu. Naše bestsellery se stanou vaší denní rutinou.

Produkty Microsilver

Unikátní řada Microsilver zaměřující se primárně na péči o pokožku obličeje, vlasy a dutinu ústní. Sloučeniny mikrostříbra a zinku působí protizánětlivě a antibakteriálně. Díky tomu jsou produkty řady Microsilver patentovány, nebo přihlášeny k patentování.

Produkty Aloe Vera

Pečující řada pro celou rodinu. Nabízí řešení pro muže, ženy všech věkových kategorií. Aloe Via myslí na nejmenší děti i teenagery, kterým slibuje v koupelně zábavu. Punc kvality garantuje špičkové složení s těmi nejlepšími přísadami.

Produkty parfémy

Objevte designové vůně pro muže a ženy pro každou příležitost. Výrobním znakem LR vůní jsou nadprůměrná výdrž vůně a vysoký podíl parfémových látek s dlouhodobou trvanlivostí. Na základě dlouholetých zkušeností s vůněmi tvoří LR spolu s renomovanými mezinárodními výrobci parfémů vůně „Made in Germany“.

Produkty značky Zeitgard

Řada ZEITGARD PRO - Vzhled naší pleti má velký vliv na naše sebevědomí, proto jí musíme poskytnout tu nejkvalitnější péči – od čištění přes každodenní péči až po speciální doplňkové produkty. Inovativní složení našich produktů péče o pleť Vám zajistí mladistvý vzhled a oddálí projevy stárnutí až o několik let!

Bruce Willis a parfémy


Světově známé celebrity Bruce Willis, Guido Maria Kretschmer a Christina Fereira spolupracují se společností LR na unikátních vůních. Díky tomu vznikají úchvatné kompozice vůní s šarmem slavných hvězd – vůně s jedinečným charakterem a nezaměnitelným rukopisem.