More quality for your life
Hodnoty firmy LR
Majitelé LR

JSME německá firma přímého prodeje založena v roce 1985 se sídlem v německé, Ahlenu, kde je soustředěna převážná část výroby a distribuce. V současnosti působíme ve více jak 29 zemích světa s více jak 1200 zaměstnanci připravenými podpořit každého LR partnera. Společně s více jak 300 000 nezávislými LR partnery měníme a zlepšujeme životy miliónům zákazníkům. Průběžným otvíráním nových trhů je zaručen soustavný růst společnosti celosvětově. Za své více jak 35 leté úspěšné působení na trhu vděčíme jasné vizi a hodnotám, které nás stále naplňují.

Logo Made in Germany

JSME firma s inovativními a vysoce účinnými výrobky pro zdraví a krásu „ Made in Germany“, které posilují zdraví a zvyšují kvalitu života. Jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků a vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí a testovány podle nejpřísnějších německých norem. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a pravidelně prověřujeme kvalitu renomovanými testovacími instituty.

Výrobna v německém Ahlenu

JSME Již více jak 18 let experty na Aloe Vera a jedni z největších výrobců produktů obsahující Aloe Vera na světě. Aloe Vera je díky mnoha účinným látkám skutečným multi-talentem. Dužina nacházející se uvnitř listů obsahuje více než 200 životně důležitých látek. Navíc posiluje biologickou dostupnost důležitých živin, díky čemuž tělo lépe přijímá vitamíny.

Šest úspěšných lidí.

JSME firma nabízející také příležitost budovat kariéru díky velmi spravedlivě propracovanému Kariérnímu plánu. Jsme jedna z předních společností v oblasti přímého prodeje v Evropě a jsme Vaším silným obchodním partnerem. Pomůžeme vám nastartovat Vaši kariéru a začít psát vlastní úspěšný příběh. S námi můžete získat finanční stabilitu, svobodu a splnit si své sny- dnes – zítra - kdykoliv.

Budova centrály v Ostravě

JSME na trhu v České republice od roku 1995 a na Slovensku od roku 1997. Již více jak 25 let se těšíme z velkého zájmu o LR produkty mezi našimi zákazníky a z neustále rostoucího zájmu nových LR partnerů o spolupráci. Společnost je řízena samostatným managementem pro ČR a SK se sídlem v Ostravě. Zde pracuje více než 45 stálých zaměstnanců v odděleních logistiky, skladu, zákaznického servisu, financí, obchodu, marketingu, PR a komunikace.

Velká skupina lidí s diplomy

JSME dynamickou, inovativní a rychle rostoucí společností, která nabízí pevné zázemí a podporu všem LR partnerům a zákazníkům. Nabízíme novým i stávajícím LR partnerů podporu formou digitálních nástrojů jako je LR Connect aplikace, kde na jednom místě najdete vše o produktech tak i tipy a rady jak odstartovat či dále rozvíjet svůj obchod. Dále jsou pro vás připraveny motivační programy, společná setkání na významných konferencích tak i vzdělávacích akademiích. Velkou podporou obchodu je úzká spolupráce s LR lékaři z různých oborů lékařství, kteří vám vždy na svých infolinkách poradí.

Logo Facebooku a Instagramu

JSME tu pro vás a rádi vám pomůžeme ať se rozhodnete jedinečné výrobky pravidelně užívat nebo pomáhat a šířit dále myšlenku "MORE QUALITY FOR YOUR LIFE" a budovat tak rostoucí a stabilní obchod.

Logo Facebooku a Instagramu
Velká skupina lidí s diplomy

Založení společnosti LR Cosmetics, s počátečním sortimentem tvořený převážně řadami vůní a několika řadami péče o tělo.

Logo Facebooku a Instagramu

Společnost překonala první magickou hranici prodaných miliónů parfémů

Velká skupina lidí s diplomy

Společnost dosáhla obratu 1 miliónu německých marek a otevřela trhy Rakousko, Nizozemsko, Řecko, Dánsko, Belgii a Nizozemsko.

Logo Facebooku a Instagramu

Společnost uvedla na trh, již nyní velmi populární a oblíbený Autokoncept. Prvních 200 LR partnerů si přebralo vozy značky Mercedes Benz. Otevřeli se další pobočky Švýcarsko, Norsko, Finsko, Portugalsko, Francie, Česká republika, Slovensko a Rumunsko.

Velká skupina lidí s diplomy

Uvedení na trh nového produktového hrdiny - LR Aloe Vera Drinking Gelu, díky kterému firma začala akcelerovat svůj růst na mezinárodní úrovni. Nové trhy se stali součástí LR rodiny Ukrajina, Polsko, Maďarsko, Kypr a Turecko.

Logo Facebooku a Instagramu

Značka se změnila z „LR International“ na „LR Health and Beauty Systems“ s motty „Feel good“, „Look Great“ a „ Your chance to change“. V té době jsme vstoupili na nové trhy jako je Itálie či Španělsko.

Velká skupina lidí s diplomy

Ambasadorem společnosti LR Health and Beauty Systems se stal slavný americký herec s německými kořeny Bruce Willis a oslavil tak 25 let firmy na trhu. Při této příležitosti se představila i nová vůně Bruce Willis, která slaví dodnes celosvětově velký úspěch.

Logo Facebooku a Instagramu

Společnost vstupuje na východní trhy. Prvním bylo Rusko, které se ještě tentýž rok stalo pátým největším trhem v LR.

Velká skupina lidí s diplomy

Otevření další východní země - Kazachstánu.

Logo Facebooku a Instagramu

Při oslavě 30. výročí LR na trhu se poprvé představila nová vůně Guido Maria Kretschmera na berlínském týdnu módy, kde jsme obdrželi i významná ocenění Astra Award od European Direct Selling Association a ocenění „Company of the year 2015“.

Velká skupina lidí s diplomy

Rok inovací. V únoru se zahájila výstavba nového výrobního závodu na Aloe Vera v německém Ahlenu, v červenci proběhlo představení nové řady LR ALOE VIA a v říjnu jsme spustili program pro nové LR partnery, tzv. on boarding.

Logo Facebooku a Instagramu

Od ledna tohto roku spolupracuje LR Global Kids Fund s mezinárodní organizací „SOS Dětské vesničky“. Na trh jsme uvedli třeba novou řadu LR LIFETAKT, která spojuje vynikající doplňky stravy a tipy expertů ve výživě a zdravého životního stylu a to vše v jedno komplexní a individuální řešení.

Velká skupina lidí s diplomy

Společnost vstupuje do segmentu „BEAUTY FOOD“ a oficiálně zahájila prodej LR LIFETAKT 5IN1 Beauty Elixíru, díky kterému obdržela v červenci prestižní cenu German Brand Award.